פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב 

במבנים מכל הסוגים כיום, מותקנים מרזבים שמטרתם לנקז את מי הגשמים מהגג ומהמרפסות וכך למנוע הצטברות מים עומדים. המים העומדים מזיקים לקירות ולרצפות המבנה, ויוצרים נזק שקשה מאוד לאתר אלא כשהבעיה הופכת לחמורה, והטיפול בה גם הוא לא פשוט. חדירת בטון למרזב עלולה לקרות בזמן תהליך שיפוצים ועבודות בנייה, כך שנוצר צורך לעתים לבצע פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב על מנת להמשיך בעבודה ולהגיע לתוצאה הרצויה.

האזינו לכתבה

הבעיה היא, שהצטברות בטון במרזב תגרור גם סתימה שלו, שאת התוצאות שלה יראו רק בגשם הראשון. ברגע שיש סתימה המים אינם מתנקזים מהמרפסות והגגות, ומכאן הדרך לנזקים למבנה קצרה מאוד, לצד ריחות לא נעימים, יתושים ומזיקים וריחות לא נעימים.

הכל על פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב

נשאלת השאלה, איך בכלל בודקים את המרזב? איך יודעים מתי נדרשת פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב ואיך עולים על הבעיה לפני שהיא מחמירה? ובכן, במצב שבו יש בחוץ 40 מעלות גם בצל, אף אחד לא באמת ישקול לבצע בדיקה במרזב, מכיוון שלא יורד גשם שעלול לגרום לבעיה. עם זאת, דווקא הקיץ הוא זמן מעולה להכין את המזרבים לחורף, וכך לא להיות מופתעים במידה והמרזב נסתם. ביננו, עדיף לטפל בבעיה מראש מאשר שתמצאו את עצמכם עומדים על הגג באמצע היום הכי גשום בשנה, בניסיון לפתוח את הסתימה. 

כדי לבצע את הבדיקה ובמידת הצורך גם את פתיחת הסתימה, יש ליצור קשר עם חברה מקצועית המתמחה בבדיקת מערכות צנרת ומרזבים בפרט. תהליך פתיחת הסתימה משתנה בהתאם לסיטואציה, לגורמים השונים המשפיעים על חומרת הבעיה, מיקומה של הסתימה, ועוד. עם זאת, ישנם 2 קווים מנחים עיקריים שהם חלק בלתי נפרד מהתהליך:

  • איתור הסתימות – השלב הראשון הוא כמובן לאתר את מיקום הסתימה במידה ואנחנו יודעים שקיימת כזאת. הסתימה יכולה להימצא בכל נקודה שהיא לאורכו של המרזב, כשמיקומה המדויק ישפיע על הליך הפתיחה עצמה. ישנם מיקומים שמסובך יותר להגיע אליהם ומיקומים שנדרשת עבור פתיחתם גישת עבודה שונה. 
  • פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב – באופן טבעי, שלב פתיחת הסתימה יהיה מעט יותר מורכב יותר בחלק מהמקרים. על מנת לוודא שלא נוצרות בעיות נוספות, יש לבחור באיש מקצוע מעולה שיגיע עם כל הציוד והכלים המתאימים להתמודדות עם סתימות גם ברמות המסובכות ביותר. לאחר שפותחים את הסתימה, על בעל המקצוע לוודא שהכל עובד כמו שצריך, שלא קיימות סתימות נוספות ושאין חלילה נזילות. 

לא מתפשרים על בעל המקצוע הטוב ביותר שאפשר למצוא

פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב כאמור, תתבצע רק על ידי אנשי המקצוע הטובים והאמינים ביותר בשוק, כאלה שלמדו בדיוק כיצד לגשת לבעיות מסוג זה, גם למסובכות שביניהן. איש מקצוע שכזה יגיע עם תעודות המעידות על ההכשרה שעבר, לא ירוץ לפתור את הבעיה אלא יבחן קודם כל השטח, יבין מה בדיוק עליו לעשות ולאחר ביצוע העבודה, גם יוודא שהכל עובד כשורה. 

שאלות נפוצות על פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב

אם ברצונכם ללמוד יותר על המושג פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב כתבנו עבורכם מאמר על הנושא. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב הוא משתנה לפי מספר פרמטרים, לרוב אנחנו משתדלים לרשום מחירים מוערכים כבר אצלנו באתר אך לקבלת הצעת מחיר מדוייקת אתם מוזמנים למלא טופס או להתקשר אלינו וניתן לכם שירות סבלני ומקצועי.
ברור שכן! האינסטלטורים המוסמכים שלנו יוכלו לתת לכם שירות פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב לכל מקום בארץ ועם זמינות 24/7. יש ליצור איתנו קשר בטלפון המופיע באתר או לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר ונגיע עד אליכם לביצוע התיקונים הנדרשים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב שלח טופס או התקשר
052-7555854

שירותי אינסטלטור נוספים שיעניינו אתכם

תיקוני דודי שמש

תיקון דודי שמש

מקלחת חמה בכל זמן: הכל על תיקון דודי שמש על גגות המבנים, מותקנות מערכות סולאריות שונות כשחלק חשוב מהן, הוא דוד השמש. אם תשאלו רבים,

קרא עוד »
אינסטלטור לשאיבת ביוב

שאיבת ביוב

שאיבת ביוב – להיפטר מהסתימה אחת ולתמיד הריח בלתי נסבל ורק הולך ונעשה גרוע יותר מיום ליום? ייתכן מאוד שיש בעיה בביוב שלכם ושהגיע הזמן

קרא עוד »
מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות הטכנולוגיה המתקדמת הביאה איתה שיפורים טכנולוגיים נפלאים בכל התחומים. בין היתר, היא הצליחה להקל מאוד על עבודתם של אינסטלטורים, כשבכל יום

קרא עוד »