איך פותחים סתימה בכיור

איך פותחים סתימה בכיור

כיור המטבח נועד לשטיפת כלים והמערכת המים שלו היא בסיסית ולא השתנתה בעשרות השנים האחרונות. הכיור מחובר לצינורות שמובילים את שאריות המים, הסבון (ולעתים הלכלוך ועל כך נרחיב מיד) אל מערכת הביוב הכלכלית של הבית. ברגע שהמים לא זורמים כלפי מטה ומתחילה להיווצר "אמבטיה" בתוך הכיור, זה הרגע בו יש לבצע פתיחה של סתימה בכיור.

האזינו לכתבה

פתיחת סתימה בכיור על ידי ניקיון האזור

כמו מערכות שונות, גם הצנרת של הכיור יכולה להיות במצב שקל לטפל בו לבד או במצב חמור בו בירור איך פותחים סתימה בכיור יוביל לתוצאה אחת בלבד והיא הזמנת אינסטלטור בתל אביב או בסביבה הקרובה אליכם.

רגע לפני בדיקת הצנרת והזמנת איש מקצוע, כדי לפתוח סתימה בכיור יש לבצע ניקיון של האזור. כאן נציין כי באופן כללי לא מומלץ להכניס שאריות אוכל ולכלוך לתוך הכיור ויש להקפיד לזרוק את כל אלה לפח. כמו כן, מומלץ לשים רשת על פתח הצנרת כדי למנוע מהלכלוך לחדור פנימה. פעמים רבות ניקיון הרשת יפתור את הבעיה כשבסופו של דבר יתגלה כי לא מדובר בסתימה אמתית אלא לכלוך שמפריע למים לרדת.

איך פותחים סתימה אמתית שאינה רק לכלוך

הצנרת של המים יכולה להיות מושפעת מלכלוך, שמנים ובלאי טבעי. כדי לנסות לפתור את הבעיה לבד יש לבדוק ראשית את הצנרת הנמצאת במטבח, תחת הכיור. לשם כך יש להביא דלי לאיסוף המים (אם יהיו) ולהשתמש במעט כוח.

השאלה איך פותחים סתימה בכיור יכולה לקבל פתרון מהיר אם הבעיה אינה מורכבת. את הדלי יש לשים תחת הצנרת ולאחר מכן יש לפתוח אותה. אם ישנו לכלוך בצנרת שתחת הכיור, הוא ייפול לתוך הדלי, יחד עם כל המים שנצברו מעליו ואלו שנשארו בכיור. אם פתרון זה לא עוזר, יש להזמין אינסטלטור במודיעין או בכל מקום שאתם גרים בו.

איך פותחים סתימה בכיור - טיפים ועצותלהזמין אינסטלטור לפתיחת הסתימה

במקרה של סתימה בכיור אשר אינה נמצאת בתוך הכיור או בצנרת שתחתיו, הפתרון הטוב ביותר הוא לקרוא לאינסטלטור, בעל מקצוע מומחה אשר יודע בין היתר איך פותחים סתימה בכיור, גם אם היא מורכבת והגיעה לאזור הביוב שנמצא בתחתית ומחוץ לבית.

האינסטלטור יגיע עם כלים מתאימים לשחרור הסתימה וישתמש בחומרים שונים אם ימצא צורך לעשות זאת. להזמנת האינסטלטור המתאים עבורכם, בדגש על זמינות גבוהה, אמינות ומחיר הוגן, השאירו פרטיכם באתר וסנטר אינסטלציה ישמח להעמיד לרשותכם את בעלי המקצוע המומחים בתחום.

שאלות נפוצות על פתיחת סתימה בכיור

אם ברצונכם ללמוד יותר על המושג פתיחת סתימה בכיור כתבנו עבורכם מאמר על הנושא. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של פתיחת סתימה בכיור הוא משתנה לפי מספר פרמטרים, לרוב אנחנו משתדלים לרשום מחירים מוערכים כבר אצלנו באתר אך לקבלת הצעת מחיר מדוייקת אתם מוזמנים למלא טופס או להתקשר אלינו וניתן לכם שירות סבלני ומקצועי.
ברור שכן! האינסטלטורים המוסמכים שלנו יוכלו לתת לכם שירות פתיחת סתימה בכיור לכל מקום בארץ ועם זמינות 24/7. יש ליצור איתנו קשר בטלפון המופיע באתר או לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר ונגיע עד אליכם לביצוע התיקונים הנדרשים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על פתיחת סתימה בכיור שלח טופס או התקשר
052-7555854

שירותי אינסטלטור נוספים שיעניינו אתכם

אינסטלטור לפתיחת סתימות

פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב 

במבנים מכל הסוגים כיום, מותקנים מרזבים שמטרתם לנקז את מי הגשמים מהגג ומהמרפסות וכך למנוע הצטברות מים עומדים. המים העומדים מזיקים לקירות ולרצפות המבנה, ויוצרים

קרא עוד »
תיקוני דודי שמש

תיקון דודי שמש

מקלחת חמה בכל זמן: הכל על תיקון דודי שמש על גגות המבנים, מותקנות מערכות סולאריות שונות כשחלק חשוב מהן, הוא דוד השמש. אם תשאלו רבים,

קרא עוד »
אינסטלטור לשאיבת ביוב

שאיבת ביוב

שאיבת ביוב – להיפטר מהסתימה אחת ולתמיד הריח בלתי נסבל ורק הולך ונעשה גרוע יותר מיום ליום? ייתכן מאוד שיש בעיה בביוב שלכם ושהגיע הזמן

קרא עוד »