איטום מקלחת – למה זה חשוב?

כאשר אנחנו בונים את חדר המקלחת בבית שלנו חשוב מאוד לשים לב לאיטום שלו. איטום מקלחת יכול לאפשר לנו למנוע מצבים מסוכנים של עובש או רטיבות – שיכולים גם לסכן את הבריאות שלנו ולגרום למחלות וגם לגרום לנזק לנכס שלנו.

כאשר חדר המקלחת לא אטום כמו שצריך אז יכולה להיות בו רטיבות שיכולה להרוס חלקים נוספים בבית שנמצאים קיר ליד חדר המקלחת בבית שלנו.

האזינו לכתבה

איטום מקלחת – איך זה יכול לשדרג את עיצוב הבית שלנו?

איטום מקלחת יכול לשדרג את עיצוב הבית שלנו כי הוא יהפוך את הבית שלנו לבטוח יותר למגורים. חדרי מקלחת שלא אטומים כמו שצריך הם חדרים שקר מאוד להתרחץ מהם בחורף או שיש בהם הצטברות של עובש שיכול לגרום לנו לחלות במחלות שונות. אם אנחנו רוצים לשדרג את העיצוב של חדר המקלחת שלנו אנחנו צריכים לחשוב לא רק על בחירת המקלחון או סוג האריחים שיהיו בו אלא גם לוודא שהוא יהיה אטום למים ובטוח לשימוש שלנו ושל כל בני הבית שלנו.

למה חשוב לשים לב בעיצוב של חדר מקלחת?

בעת עיצוב של המקלחת שלנו כדאי לנו לשים לב שאנחנו מעצבים את החדר כך שתהיה בו תחושה של מרחב. לרוב, חדרי המקלחת הם החדרים הכי קטנים בבית. אם אנחנו רוצים שחדר המקלחת שלנו יהיה מפנק כדאי לנו לוודא שיש בהם איטום מקלחת וגם שתכנון המתווה שלהם מתאים לעיצוב הכללי של הבית שלנו. אם נתכנן נכון את מתווה חדר המקלחת שלנו הוא יוכל להיות מרווח יותר ושימושי יותר ויהיה לנו נעים יותר להתרחץ בו. חדר מקלחת שנעים להתרחץ בו הוא חדר מפנק שכיף שיש כזה בבית שלנו.

למה חשוב לשים לב בבנייה של חדרי מקלחת?

כאשר אנחנו מעצבים את חדר המקלחת שלנו מחדש חשוב לשים לב לא רק לעיצוב האסתטי של החדר אלא גם לבנייה שלו ולחומרי הגלם שאנחנו בוחרים לעשות בהם שימוש. כאשר אנחנו בונים חדר מקלחת חדש אנחנו צריכים לשים לב שאנחנו בונים חדר בטיחותי שיש בו איטום מקלחת, שימוש בחומרים בטוחים וגם בנייה נכונה. מומלץ מאוד לשים לב שעושים שימוש בחומרי גלם איכותיים בבניית חדר המקלחת שלנו ובאיטום שלו – כך שנוכל להתרחץ בו לאורך זמן רב.

בסופו של דבר, חדר מקלחת שהוא לא אטום הוא חדר שלא ראוי לעשות בו מקלחת. מומלץ מאוד לשים לב באיזה חומרים אנחנו עושים שימוש כאשר אנחנו בונים או אוטמים את חדר המקלחת שלנו. חדר מקלחת שהוא לא אטום הוא חדר שאי אפשר להתרחץ בו והוא חדר שיכול להוות סכנה בריאותית של ממש. מתן תשומת לב והשקעה באיטום המקלחת שלנו והחדר בו היא נמצאת יכולה לאפשר לנו ליהנות יותר מהחדר הזה.

שאלות נפוצות על איטום מקלחת

אם ברצונכם ללמוד יותר על המושג איטום מקלחת כתבנו עבורכם מאמר על הנושא. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של איטום מקלחת הוא משתנה לפי מספר פרמטרים, לרוב אנחנו משתדלים לרשום מחירים מוערכים כבר אצלנו באתר אך לקבלת הצעת מחיר מדוייקת אתם מוזמנים למלא טופס או להתקשר אלינו וניתן לכם שירות סבלני ומקצועי.
ברור שכן! האינסטלטורים המוסמכים שלנו יוכלו לתת לכם שירות איטום מקלחת לכל מקום בארץ ועם זמינות 24/7. יש ליצור איתנו קשר בטלפון המופיע באתר או לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר ונגיע עד אליכם לביצוע התיקונים הנדרשים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על איטום מקלחת שלח טופס או התקשר
052-7555854

שירותי אינסטלטור נוספים שיעניינו אתכם

אינסטלטור לפתיחת סתימות

פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב 

במבנים מכל הסוגים כיום, מותקנים מרזבים שמטרתם לנקז את מי הגשמים מהגג ומהמרפסות וכך למנוע הצטברות מים עומדים. המים העומדים מזיקים לקירות ולרצפות המבנה, ויוצרים

קרא עוד »
תיקוני דודי שמש

תיקון דודי שמש

מקלחת חמה בכל זמן: הכל על תיקון דודי שמש על גגות המבנים, מותקנות מערכות סולאריות שונות כשחלק חשוב מהן, הוא דוד השמש. אם תשאלו רבים,

קרא עוד »
אינסטלטור לשאיבת ביוב

שאיבת ביוב

שאיבת ביוב – להיפטר מהסתימה אחת ולתמיד הריח בלתי נסבל ורק הולך ונעשה גרוע יותר מיום ליום? ייתכן מאוד שיש בעיה בביוב שלכם ושהגיע הזמן

קרא עוד »
מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות הטכנולוגיה המתקדמת הביאה איתה שיפורים טכנולוגיים נפלאים בכל התחומים. בין היתר, היא הצליחה להקל מאוד על עבודתם של אינסטלטורים, כשבכל יום

קרא עוד »