מהם החומרים המומלצים לאיטום גגות ואיך לעשות זאת?

הנכס היקר ביותר שישראלים רבים מחזיקים בידיים הוא ביתם. אנחנו דואגים לבית, מחליפים עיצוב אחת לכמה שנים, צובעים את קיר הסלון או פינת האוכל, משנים ריהוט ואחד הדברים שאנחנו לא באמת בודקים לאורך חיי הבית ולמעשה אנחנו שוכחים מקיומו הוא הגג.

האזינו לכתבה

מתי אנחנו כן נזקרים בו, כאשר אנחנו מזהים נזילה או רטיבות בתקרה. זהו שלב מאוחר למדי וחשוב לפעול בהקדם האפשרי על מנת למנוע נזקים רבים אחרים שעלולים לגבות מאתנו מחיר כבד וכדי למנוע מתופעה זו לקרות בבית חשוב לבצע איטום גגות עוד לפני שסימנים מופיעים על התקרה או הקירות הפנימיים של הבית.

ישנם חומרים שונים היום בשוק המאפשרים לבעלי בתים לבצע איטום לגג ביתם, חלקם יקרים ומצריכים זהירות ובטיחות גבוהה מהרגיל וחלקם פשוטים לביצוע אך החומרים בכללם הם חומרים מסוכנים ובנוסף חשוב לציין כי העבודה בגובה מצריכה ידע והסמכה על מנת שלא יקרו אסונות, שלא נדע.

מהם החומרים שניתן לאטום גגות ואיך משתמשים בהם?

נתחיל דווקא מהחומר המוכר והוותיק ברשימת חומרי האיטום, זהו הזפת. הזפת היה בעבר החומר העיקרי ולמעשה היחיד שהיו משתמשים בגגות בתים כדי לאטום את הגג. היום, זיפות גגות נחשב לפעולה מיושנת וכמעט לא משתמשים בה. היום ישנם חומרים פשוטים יותר ומהירים יותר שאינם מצריכים תחזוקה שוטפת לגג.

יריעות ביטומניות הן האלטרנטיבה השימושית ביותר בימינו. השימוש פשוט ומהיר, מבצעים הלחמה של יריעה אחת לשנייה וכך מכסים את כל שטח הגג בצורה יעילה ומהירה. היתרון הגדול של היריעות הביטומניות הוא שניתן לבצע אותן על גבי גג ישן בעל איטום מחומר אחר כמו זפת או בגגות חדשים במבנה בתהליך בניה. על כל פנים מומלץ להזמין יריעות בעלות אגריגט המגן עליהן מפני קרני השמש.

ישנם חומרים נוספים שניתן לבצע איטום גגות כמו חומרים פוליאוריטנים, חומרים אקרילים גמישים או חומרים סיליקוניים אך לכל אלו ישנם מגבלות רבות יותר ומחירם עלול להיות גבוה יותר או ימצאו כלא מתאימים לביצוע גגות שמש רבים. כדי להשיג את החומרים הטובים ביותר עבור הגג שלכם ובהתאם לשימוש הגג חשוב לפנות לבעל מקצוע מנוסה ואמין שימליץ לכם על החומר המתאים לשימושכם ולסוג הגג שאתם רוצים לאטום.

הזמנת איש מקצוע לאיטום גגות

חשוב לפנות לבעל מקצוע שיבצע עבורכם את עבודות איטום גגות לביתכם. ראשית ישנם גגות שאינם בשימוש למעט מיקום מערכות שונות כמו מזגנים, קולטני שמש וכן הלאה שאנחנו לא מטפסים לשם כמעט כלל ולכן עבודה טובה ומקצועית יכולה לחסוך לכם לאורך השנים כסף רב ולהעניק לכם שקט נפשי. גגות אחרים משמשים כמרפסות שמש בהם אנחנו מבקרים יותר אך אלו במרבית המקרים בעלי ריצוף ולכן יש לבצע את האיטום בצורה תקינה ואיכותית על מנת שתוכלו להמשיך וליהנות מהשהייה במרפסת. מומלץ לא לבצע איטום מחומר אחד על גבי חומר אחר שכן אלו עלולים להתנתק זה מזה ולהוות פרצה למים גשמים שיחדרו לביתכם.

שאלות נפוצות על החומרים המומלצים לאיטום גגות

אם ברצונכם ללמוד יותר על המושג החומרים המומלצים לאיטום גגות כתבנו עבורכם מאמר על הנושא. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של החומרים המומלצים לאיטום גגות הוא משתנה לפי מספר פרמטרים, לרוב אנחנו משתדלים לרשום מחירים מוערכים כבר אצלנו באתר אך לקבלת הצעת מחיר מדוייקת אתם מוזמנים למלא טופס או להתקשר אלינו וניתן לכם שירות סבלני ומקצועי.
ברור שכן! האינסטלטורים המוסמכים שלנו יוכלו לתת לכם שירות החומרים המומלצים לאיטום גגות לכל מקום בארץ ועם זמינות 24/7. יש ליצור איתנו קשר בטלפון המופיע באתר או לשלוח אלינו טופס ליצירת קשר ונגיע עד אליכם לביצוע התיקונים הנדרשים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על החומרים המומלצים לאיטום גגות שלח טופס או התקשר
052-7555854

שירותי אינסטלטור נוספים שיעניינו אתכם

אינסטלטור לפתיחת סתימות

פתיחת סתימות בטון בתוך מרזב 

במבנים מכל הסוגים כיום, מותקנים מרזבים שמטרתם לנקז את מי הגשמים מהגג ומהמרפסות וכך למנוע הצטברות מים עומדים. המים העומדים מזיקים לקירות ולרצפות המבנה, ויוצרים

קרא עוד »
תיקוני דודי שמש

תיקון דודי שמש

מקלחת חמה בכל זמן: הכל על תיקון דודי שמש על גגות המבנים, מותקנות מערכות סולאריות שונות כשחלק חשוב מהן, הוא דוד השמש. אם תשאלו רבים,

קרא עוד »
אינסטלטור לשאיבת ביוב

שאיבת ביוב

שאיבת ביוב – להיפטר מהסתימה אחת ולתמיד הריח בלתי נסבל ורק הולך ונעשה גרוע יותר מיום ליום? ייתכן מאוד שיש בעיה בביוב שלכם ושהגיע הזמן

קרא עוד »
מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות הטכנולוגיה המתקדמת הביאה איתה שיפורים טכנולוגיים נפלאים בכל התחומים. בין היתר, היא הצליחה להקל מאוד על עבודתם של אינסטלטורים, כשבכל יום

קרא עוד »